سمپاشی سوسک - سوسک و معضلات آن در زندگی امروزی

زندگی  ماشینی به همان اندازه که برای ما انسانها رفاه و امکانات به ارمغان آورده،درد سر و مشکلات نیز ایجاد کرده است که علاوه برناراحتی روحی بیماری های عدید جسمی با خود به همراه دارد. سمپاشی سوسک می بایست سریع صورت پذیرد

این مطلب مقدمه ای است برای معرفی این مشکلات به نام  «سوسک»

 سوسک انواع و اقسام دارد(ریزکابینتی یا آمریکایی،درشت یا سوسک پروازی که در چاه زندگی میکند) و برای اکثر خانم ها ترس فراوانی ایجاد کرده است که برخی از این ترس به نام چندش یاد می کنند.

منشا پیدایش سوسک کشورهای اروپایی بوده که با آوردن وسایل به صورت بسته بندی (کارتن) از خارج به کشورمان توسط مسافرانی که به کشورهای مختلف اروپایی سفر کردند وا د شده ،اولین بار از طریق لنج انواع و اقسام سوسک وارد شد.

همچنین با رواج فست فود ها و استفاده مکرر رستوران ها از یک روغن به صورت متوالی برای سرخ کردن بر تعداد این موجودات کثیف وچندش آور افزوده شد.

طبق تحقیقات محققین مختلف در این زمینه این موجودات علاقه شدیدی به بوی سرخ کردنی دارند.به همین دلیل است که در آشپزخانه هایی که غذای سرخ کردنی تهیه می شود تعداد سوسک های ریزبیشتر است.

لازم به ذکر است این موجود اگر نتواند غذایی برای خود پیدا کند حتی با یک مو هم می تواند چندین ماه زنده بماند. خوشبختانه به لطف مواد شیمیایی نظیر سایپرمترین،دیازینون می توان تا مدتی از شر این موجود موذی در امان ماند.سوسک های ریز معمولا به صورت انبوه تخم گذاری می کنند.همچنین به طور دسته جمعی در جاهای خشک و اثرا در کابینت های آشپزخانه و مکان های چوبی به سر می برند.

سوسک پروازی در جاهای مرطوب،نمناک و کثیف مانند چاه توالت به صورت دسته جمعی در زیر زمین زندگی می کنند.در صورت افزایش تخم ریزی و بالا آمدن سطح آب که در تابستان مشاهده می شوداز چاه خارج شده و به محیط زندگی ما وارد می شوند.

البته تمام سوسک ها و موجودات موذی مانند پشه،مگس،موریانه و ساس ناقل بیماری های مختلف هستند که اگر به این موضوع واقف باشیم حد اقل سالی یک بار عمل سمپاشی را هر چند برای پیشگیری از شیوع سوسک ها انجام میدهیم که این عمل به سلامتی ما و خانواده مان کمک میکند.

شایان ذکر است که این موجودات مخصوصا سوسک ریز آمریکایی از مقاومت بالایی برخوردار بوده که با استفاده از سم های موجود که در دسترس مردم عادی قراردارد ازبین نمی رود و بی فایده خواهد بود.

شرکت سمپاشی تهران طی تجربه فراوانی که در این زمینه کسب کرده توانسته با مخلوط کردن چند سم مختلف مایع و جامد به نوعی سم ترکیبی و کشنده قوی دست پیدا کند که با استفاده از آن در محل های مورد سمپاشی اثر بسیار خوبی از این نوع مبارزه با حشرات و جانوران مشاهده خواهید کرد وبا سمپاشی به مدت حدودا شش ماه الی یک سال محیط کاملا پاکسازی می شود.

اطلاعات تماس

 • آدرس: تهران، شهران بلوار کوهسار پلاک2 دفتر سمپاشی

  شماره تماس :

  22000422

  44304471

  44431314

  66505422

  آدرس ایمیل

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

تماس با ما

تماس با ما