روش ازبین بردن حشرات - سمپاشی تهران

شرکت سمپاشی تهران برای از بین بردن حشرات راه کاری موثرو با ضمانت نامه کتبی یکساله اعمال میکند.

برای ریشه کن کردن حشرات منازل و ادارات باید مکان اصلی زندگی حشرات را پاکسازی کنیم .

شرکت سمپاشی تهران با سمپاشی چاه های فاضلاب وفضای سبزهایی که درخت های قدیمی دارند بخوبی حشرات رانابود کرده و ارامش را به محیط زندگییتان بازمیگرداند.

یکی از بزرگترین تهدیدها برای خانه شما به شکل آفات کوچکی است که بصورت آرام و نامرئی در چوب های فونداسیون تا تیرهای پشت بام زندگی و آنرا مصرف می کنند. آنچه که به عنوان نابود کننده های چوب شناخته شده اند ، حشرات از بین برنده چوب هستند که باعث بیش از 1 میلیارد صدمات در ایالات متحده در سال ، با توجه به گزارش یک شرکت کنترل آفات در کشور میشوند.

گرگ باومن، دانشمند ارشد انجمن مدیریت آفات ملی می گوید:" دیدن یک خانه با آسیب ده ها هزار دلار بخاطر موریانه ، بی سابقه نیست. من شخصا خانه ای با یک میلیون دلار با هزینه های تعمیر دیده ام. احتمالا خیلی بهتر است که خانه را با بولدوزر صاف کنیم. "

که ممکن است یک حالت افراطی باشد، اما نشان می دهد که آنچه شما نمی توانید ببینید می تواند به شما صدمه بزند.شناسایی WDIs با چشم غیر مسلح می تواند سخت باشد مگر اینکه شما  بدانید به دنبال چه هستید.

بسته به میزان رطوبت، آب و هوا، و موقعیت کنونی ، می تواند سه تا هشت سال طول بکشد تا زمانیکه نشانه های هجوم آفات یعنی خسارات جدی به خانه شما ظاهر شود.

رون هریسون، مدیر فنی در ارکین می گوید: "اگر شما آنها را در اوایل کار نگیرید، شما برای خودتان مقدار زیادی هزینه هم در درمان و هم در تعمیرات بوجود می آورید بیشتر از هزینه ای که دیگران از شما میگیرند. "

در اینجا چند راهنمایی برای چگونه از بین بردن آفات  چوب وجود دارد:

1- چوب ها را در حرارت بسیارزیاد قرار داده تا حدی که چوب خراب نشود و تغییر رنگ ندهد. (می توان از کوره های مخصوص با دمای مشخص استفاده کرد.)

2- با استفاده از سم های مخصوص دود زدا در اتاقی که در و پنجره آن وکییوم باشد وراه ورودی هوا نداشته باشد به چوب ها دود داده شود.البته باید انتخاب سم ها به نوعی باشد که به چوب مورد نظر آسیبی وارد نشود وشکل و رنگ ظاهری آن حفظ شود.

3- چوب ها رابه مدت چند روز متوالی تحت تابش نور مستقیم خورشید و در هوای آزاد قرار دهیم.

اطلاعات تماس

 • آدرس: تهران، شهران بلوار کوهسار پلاک2 دفتر سمپاشی

  شماره تماس :

  22000422

  44304471

  44431314

  66505422

  آدرس ایمیل

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

تماس با ما

تماس با ما