روش ازبین بردن سوسک - سمپاشی تهران

درگذشته خانه ها اکثرا ویلایی،تعداد واحدوطبقات آن کم بوده به همین خاطر حجم ورودی اب به چاه فاضلاب بسیارناچیز درنتیجه چاه فاضلاب بدون رطوبت بوده و محل خوبی برای تولید حشراتی مثل سوسکها نبوده است. ولی با افزایش ساخت آپارتمان ها و برج های چند طبقه و همچنین افزایش آبراههای مشترک این حشره موذی بیشتر قابل مشاهده است و اغلب خانم ها را نگران کرده است. سوسک ها نیز می بایست درست سمپاشی شوند.

محل اصلی زندگی و تولید مثل سوسک ها چاه است چون سوسک ها به محیط های مرطوب علاقه شدیدی دارند.برای مبارزه با این حشرات درد سر ساز برای خانم ها راه کارهای مختلفی وجود دارد.

روش از بین بردن سوسک سم مخصوصی است که با تزریق به فاضلاب، گازی از خود تولید میکند که سوسک ها  را به راحتی از پا در می آورد و این عمل بایستی همزمان در تمامی آبراههای ساختمان انجام گیردو حد اقل چهار ساعت آبی ریخته نشود تا تاثیر سم در لوله های پولیکا (لوله های فاضلاب) و چاه اصلی ماندگار شود.

لازم به ذکر است که اثر سم حد اقل تا زمانی که رطوبت چاه کم نشده به خوبی نمایان است وشما به خوبی شاهد این امر خواهید بود.

برای اینکه در مبارزه با سوسک ها به طور صد در صد موفق شویم و اثر ماندگاری از سم پاشی در طولانی مدت بگیریم باید سم به طور یکنواخت و همزمان وارد تمامی راه های آبروی ساختمان شود و حد اقل تا چهار ساعت از مصرف آب خودداری شود،تا اثر سم به خوبی در لوله های فاضلاب و چاه مرکزی پدیدار شود.

سوسکها یک گروه از حشرات از راسته قاب بالان هستند. واژه لاتین آن از کلمه یونانی به معنی "قاب"؛ و ، به معنی "بال"، در نتیجه به آنها "قاب بال "، گفته می شود چرا که بسیاری از سوسک دو جفت بال دارند، جفت بال جلویی، "بالپوش"، که سخت و ضخیم است و دریک حفاظت پوسته مانند برای عقب و شکم سوسک قرار دارند.

 این راسته شامل گونه های بیشتر از سایر گونه ها ست، تقریبا 25 درصد از همه گونه ها را تشکیل میدهد . حدود 40 درصد از تمام گونه های توصیف شده ازحشرات ، سوسکها هستند (حدود 400.000 گونه)، و گونه های جدید نیز کشف شده اند. بزرگترین خانواده طبقه بندی شده از سوسکها، سوسکچه های خرطومدار (سرخرطومی یا سوسک پوزه دار)، نیز متعلق به این گونه میباشد.

تنوع سوسکها بسیار گسترده است. آنها تقریبا در تمام انواع زیستگاه ها بجز دریا و مناطق قطبی پیدا شده اند. آنها با اکوسیستم های خود به راه های مختلفی در تعامل اند. آنها اغلب از گیاهان و قارچ ها ، شکستن بقایای حیوانی و گیاهی، و سایر بی مهرگان تغذیه می کنند. بعضی از گونه ها طعمه حیوانات مختلف از جمله پرندگان و پستانداران می شوند.

 گونه های خاصی ، مانند سوسک سیب زمینی کلرادو شپشه ، سوسک قرمز آرد یا شپشه آرد ، و سوسک ماش یا لوبیا چشم بلبلی سوسک چهار نقطه حبوبات جزء آفات کشاورزی هستند ، در حالی که گونه های دیگر سوسک ها کنترل های مهم آفات کشاورزی می باشند. به عنوان مثال، سوسک های خانواده کفشدوزک کفشدوزک یا که ازشته ها، حشرات ، آفات، و دیگر حشراتی که گیاه می مکند و به محصولات زراعی آسیب می رسانند تغذیه می کند.

به طور کلی گونه ها در راسته قاب بالان توسط یک پوشش محافظ خارجی بسیار سخت و بالهای جلویی سخت (بالپوش، قاب یا بال حشرات مفرد) مشخص می شود. این بالپوش سوسک را از بسیاری از گونه های حشرات دیگر، به جز چند گونه از نیمبالان متمایز می کند. پوشش سوسک از صفحات متعددی به نام سیخک متصلب یا ، ساخته شده است که توسط شکافهای باریکی از هم جدا شده است. این طرح دفاع زرهی برای سوسک ایجاد می کند در حالی که انعطاف پذیری آن را حفظ می کند .

 آناتومی کلی یک سوسک کاملا یکنواخت است، اگر چه ارگان ها و زائده های خاص ممکن است تا حد زیادی در ظاهر و عملکرد بین بسیاری از خانواده های این راسته متفاوت باشد. مانند همه حشرات، بدن سوسک، به سه بخش تقسیم شده است: سر، قفسه سینه، و شکم. مورفولوژی داخلی قاب بالان شبیه به دیگر حشرات است، اگر چه چند نمونه جدید وجود دارد. این نمونه ها شامل گونه ای از سوسک آبی که از حباب های هوا به منظور زیر آب شیرجه رفتن استفاده می کند ، و به لطف انتشارمنفعل مانند اکسیژن از آب به داخل حباب حرکت می کند می تواند غوطه ور باقی می ماند.

سوسکها از درون بالداران هستند بدین معنا که دگردیسی کاملی دارند که فرایندی بیولوژیکی است که جانور از نظر فیزیکی بعد از تولد یا از تخم درآمدن یکسری تغییرات اسرارآمیز و نسبتا گسیخته ای را در ساختار جسمی خود متحمل میشوند. گونه های قاب بالان هنگام جفت گیری رفتار بی نهایت پیچیده ای دارند مانند روشهای فرومونها برای ارتباط با جفت احتمالی در موقعیت خود. نرها ممکن است با استفاده از آرواره های بسیار طویل خود بخاطر ماده ها مبارزه کنند که باعث تفاوت شدیدی بین نرها و ماده ها ازنظرشکل ظاهری آن گونه سوسک میشود. 

شرکت سمپاشی تهران عملیات مبارزه با حشرات را با استفاده از بهترین سموم ایرانی و خارجی با ضمانت کتبی انجام میدهد

بکارگیری از روش های علمی و اصولی موجب شده خدمات سمپاشی تهران بدون خطر برای ساکنین انجام گردد

22000422 | شرکت سمپاشی تهران

  • درباره سمپاشی تهران

    شرکت سمپاشی تهران با استفاده از سمومی بی خطر برای انسان این اطمینان را به شما عزیزان می دهد با سمپاشی درکمترین زمان ممکن به نتیجه ای مطلوب و قابل قبول برسید. سمپاشی تهران با استفاده از دستگاه هایی کاربردی عملیات مبارزه با حشرات رابه بهترین شکل ممکن انجام میدهد. سمپاشی تهران برضمانت نامه کتبی که به مشتریان ارائه می شود به تمامی تعهدات خود پایبند بوده ودرصورت بروز مشکل از جانب مشتری شرکت عملیات سمپاشی را به صورت مجددانجام میدهد.شرکت سمپاشی تهران با استفاده از پرسنلی با تجربه و حرفه ای سابقه درخشانی درزمینه پاکسازی ومبارزه با حشرات را دارد.

  • خدمات سمپاشی تهران

    مهمترین خدمات شرکت سمپاشی تهران عبارتند از: ریشه کنی وپاک سازی سوسک، ریشه کنی وپاکسازی پشه، ریشه کنی وپاکسازی ساس، طعمه گذاری وپاکسازی موش، ریشه کنی وپاکسازی عقرب، ریشه کنی وپاکسازی موریانه

k2 ar