سمپاشی اطمینان دارای گواهینامه های بین المللی و نشان استاندارد ملی ایران

 

 

اطمینان امروز ,  آرامش فردا

 

عملیات مبارزه با حشرات خانگی سوسک  ,  مگس  ,  پشه  ,  کنه ,  بید  , مورچه ,  ساس و .... با استفاده از سموم موثر خارجی و ایرانی بدون خطر ,  بدون بو را با استفاده از پرسنلی با تجربه زیر نظر کارشناسان مورد تایید وزارت بهداشت انجام می دهیم.

 


 

گروه سمپاشی منازل با آموزش های تخصصی و دستگاه های پیشرفته برای مقابله با آفات منازل و راه های ورود آفات و حشرات را شناسایی و چرخه زندگی آنها را مختل می کنند. تکنیسین های ما با آموزش های حرفه ای رفتار تمامی آفات همچون سوسک ها ، موریانه ها ، مارمولک ها ، موش ها و... را بررسی کرده و بهترین روش را برای از بین بردن آفات به کار می برند.

 

همین حالا منتظر تماس شما هستیم 

09121574277

 

 

 

 

22000422 | شرکت سمپاشی تهران

  • درباره سمپاشی تهران

    شرکت سمپاشی تهران با استفاده از سمومی بی خطر برای انسان این اطمینان را به شما عزیزان می دهد با سمپاشی درکمترین زمان ممکن به نتیجه ای مطلوب و قابل قبول برسید. سمپاشی تهران با استفاده از دستگاه هایی کاربردی عملیات مبارزه با حشرات رابه بهترین شکل ممکن انجام میدهد. سمپاشی تهران برضمانت نامه کتبی که به مشتریان ارائه می شود به تمامی تعهدات خود پایبند بوده ودرصورت بروز مشکل از جانب مشتری شرکت عملیات سمپاشی را به صورت مجددانجام میدهد.شرکت سمپاشی تهران با استفاده از پرسنلی با تجربه و حرفه ای سابقه درخشانی درزمینه پاکسازی ومبارزه با حشرات را دارد.

  • خدمات سمپاشی تهران

    مهمترین خدمات شرکت سمپاشی تهران عبارتند از: ریشه کنی وپاک سازی سوسک، ریشه کنی وپاکسازی پشه، ریشه کنی وپاکسازی ساس، طعمه گذاری وپاکسازی موش، ریشه کنی وپاکسازی عقرب، ریشه کنی وپاکسازی موریانه